Powołania meczowe weekend 3/4/5 czerwiec

Mecz w roczniku 2006 z zespołem Relaxu Radziwiłłów 03.06 sobota . Zbiórka o godzinie 9:15 na stadionie GLKS Relax Radziwiłłów  –  (Bartniki, Relax 6) . Zabieramy ze sobą legitymację szkolne, korki, ochraniacze, piłkę, wodę. Stroje będzie miał ze sobą trener Bartek.

1. Staś Łapka

2. Konrad Maliszewski

3. Damian Przygoda

4. Krzysztof Klonowski

5. Kuba Siudek

6. Sebastian Małaszczuk

Mecz w roczniku 2007 z zespołem MKS Znicz Pruszków  w niedzielę 04.06. Zbiórka o godzinie 9:15 na hali przy ul. Westfala w Grodzisku Mazowieckim. Zabieramy ze sobą legitymację szkolne, piłkę, wodę, ochraniacze, czarne getry.

1. Kacper Zaorski

2. Joachim Zdziech

3. Bartek Jeżewski

4. Andrzej Sawicki

5. Piotr Krawczykiewicz

6. Konrad Maliszewski

7. Michał Matczuk

8. Ignacy Richter

9. Kuba Januchowski

10. Michał Matczuk

11. Damian Przygoda

12. Krzysztof Klonowski

Mecz zaległy w roczniku 2007 z zespołem Pogoni Grodzisk  05.06 poniedziałek . Mecz w godzinach treningu. Zbiórka o godzinie 18:15 na hali przy ul. Westfala. Mecz zaczyna się o godzinie 19:00. Zawodnicy którzy nie są powołani nie mają w tym dniu treningu. Zabieramy ze sobą wodę, legitymację szkolną, piłkę, czarne getry, ochraniacze.

1. Kacper Zaorski

2. Kacper Mikołajczyk

3. Michał Matczuk

4. Bartek Jeżewski

5. Joachim Zdziech

6. Andrzej Sawicki

7. Kuba Januchowski

8. Igor Powierża

9. Stepan Kariakin

10. Piotr Krawczykiewicz

11. Kamil Jastrzembski

12. Ignacy Richter

Każdy powołany zawodnik ma obowiązek stawienia się na meczu. Brak obecności może skutkować wyciagnieciem konsekwencji w postaci braku powołania na kolejne mecze.