Powołania meczowe - sobota 10.06

Lista powołanych zawodników na mecz ligowy w roczniku 2007 z zespołem "GKS Pogoń Grodzisk" - sobota 10.06, zbiórka o godzinie 9:15 na orliku przy ul. Nadarzyńskiej (stawy Walczewskiego).

1.Kacper Zaorski

2.Michał Matczuk

3.Ignacy Richter

4.Joachim Zdziech

5.Bartek Jeżewski???

6.Andrzej Sawicki

7.Kacper Mikołajczyk

8.Piotr Krawczykiewicz

9.Damian Przygoda

10.Igor Powierża

11. Kuba Januchowski

Lista powołanych zawodników na mecz ligowy z rocznikiem 2006 z zespołem "Wrzos Międzyborów". Sobota  10.06 -  Zbiórka o godzinie 10:15 na hali przy ul. Westfala

1.Staś Łapka

2. Sebastian Małaszczuk

3. Krzysztof Klonowski

4. Konrad Maliszewski

5. Kuba Siudek

Są to dwa ostatnie mecze w tym sezonie. Treningi w tym miesiącu będą trwały do 23 czerwca. W lipcu treningi będą od 7 lipca do 14 lipca - proszę o informacje kto może w tym czasie trenować, jeśli uzbiera się lista minimum 10 zawodników to treningi się odbędą. Przypominam o wpłacie reszty pieniędzy za Czaplinek, zaliczek na obóz i składkach za treningi.

* do  13 czerwca wszystkie zaległości w składkach muszą być uregulowane - zaległe jak i czerwiec i lipiec.