Grodzisk Sport News o naszych sukcesach!

Serwis sportowy Grodzisk Sport News pisze o naszych sukcesach!

,,Kolejny sukces odniosła drużyna LKS Chlebnia 2007. Tym razem podopieczni trenera Michała Miedzybłockiego wrócili z okazałym pucharem za zwycięstwo w Turnieju Wójta Gminy Leszno.

W zawodach, które odbyły się 27 czerwca, drużyna Chlebni spotkała się z następującymi zespołami: Partyzant Leszno, Unia Boryszew, Naprzód Zielonki, Akademia Piłkarska Gigant Smile i FC Płochocin.

Wpięciu meczach piłkarze z Chlebni odnieśli komplet zwycięstw, tracąc w zawodach tylko trzy bramki. Taka postawa sprawiła, żeorganizatorzy wybrali zawodnika Chlebni Ignacego Richtera najlepszym bramkarzem turnieju.

Złotą drużynę z Chlebni reprezentowali: Ignacy Richter, Kuba Januchowski, Joachim Zdziech, Bartek Jeżewski, Andrzej Sawicki, Kacper Janik, Damian Przygoda, Michał Matczuk, Igor Powierża, Sebastian Małaszczuk, Dominik Dałkowski, Jaś Borowy, Błażej Polusik, Kacper Peńsko iKuba Siudek.

Trener: Michał Miedzybłocki"

Źródło:http://grodzisksportnews.pl/

W imieniu administracji strony Chlebnia2007.pl, trenera oraz zarządu klubu LKS Chlebnia chcemy podziękować portalowi Grodzisk Sport News za publikacje materiałów na temat naszego klubu.