Chlebnia 2007 nie zawodzi po raz kolejny

27 czerwca na zakończenie sezonu nasza drużyna wzięła udział w turnieju o Puchar Wójta Gminy Leszno dla rocznika 2007. Po raz kolejny nasi chłopcy okazali się bezkonkurencyjnym liderem turnieju wygrywając wszystkie mecze, nie ponosząc żadnej porażki. Do turnieju przystąpiło 6 zespołów - Partyzant Leszno, Unia Boryszew, Naprzód Zielonki, Akademia piłkarska Gigant Smile, FC Płochocin oraz Akademia Piłkarska LKS Chlebnia. Mecze były rozgrywane w systemie każdy z każdym po 15 minut mecz. Dryżyna trenera Michała Miedzybłockiego turniejowe zmagania rozpoczęła meczem inauguracyjnym całych zawodów. Naszym przeciwnikiem był gospodarz imprezy, zespół Partyzanta Leszno. W tym spotkaniu strzelamy bramkę jako pierwsi, lecz po krótkim czasie drużyna z Leszna doprowadza do remisu. Strata bramki zmotywowała naszych chłopców tym samym po dwóch pięknych akcjach naszych bocznych pomocników strzelamy dwie bramki wygrywając pierwszy mecz 3:1. Kolejnym przeciwnikiem który próbował stanąć do rywalicji z nami o najwyższe miejsce w turnieju była drużyna Akademii piłkarskiej Gigant Smile. Mimo pewnej wygranej 3:0 był to najcięższy mecz dla naszych chłopców w całym turnieju. Trzeci mecz można zaliczyć do festiwalu bramek dla naszych piłkarzy. Wynikiem aż 7:0 skończył się mecz pomiędzy naszymi chłopcami, a zespołem Naprzodu Zielonki. W przedostatnim turniejowym meczu zmierzyliśmy się z drużyną Uni Boryszew, która mimo wielu prób dostania się do naszej bramki musiała ulec naszej niesamowicie skutecznej defensywie. Piękne interwencje naszego bramkarza uchroniły naszą bramkę przed strzałami przeciwników. Na koniec całego turnieju przyszło nam nic innego jak wygrać ostatni mecz. Tak też się stało i wygrywamy z drużyną FC Płochocin 2:1. Po raz kolejny jako jedyna drużyna w turnieju wygraliśmy wszystkie mecze, nie dając naszym przeciwnikom żadnych szans na zajęcie najwyższego miejsca na podium. Skuteczna gra naszych zawodników pozwoliła na zdobycie największej ilości bramek w całym turnieju, a fantastyczne interwencje na bramce Ignacego Richtera pozwoliły na puszczenie tylko 3 bramek w całych zawodach, co było też najlepszym wynikiem w turnieju. Zasługi naszego bramkarza zostały docenione przez organizatorów turnieju i Ignacy został wybrany najlepszym bramkarzem całego turnieju.

Akademie Piłkarską LKS Chlebnia rocznik 2007 reprezentowali: Ignacy Richter, Kuba Januchowski, Joachim Zdziech, Bartek Jeżewski, Andrzej Sawicki, Kacper Janik, Damian Przygoda, Michał Matczuk, Igor Powierża, Sebastian Małaszczuk, Dominik Dałkowski, Jaś Borowy, Błażej Polusik, Kacper Peńsko, Kuba Siudek.

Gratulacje dla naszych zawodników!