Szósta wygrana!

Bardzo zacięty i wyrównany mecz rozegraliśmy dzisiaj w Żyrardowie. O godzinie 15 graliśmy ligowy mecz z drużyna Akademii Piłkarskiej Żyrardów. Bardzo dobra gra naszych przeciwników nie pozwoliła na przeprowadzanie skutecznych ataków naszej ofensywy. Dopiero po dwóch kwartach przejęliśmy kontrole nad meczem i ostatecznie wygrywamy 4:2! Był to zdecydowanie najtrudniejszy mecz jaki rozegraliśmy w obecnych rozgrywkach ligowych. Szósty mecz i jednoczenie szósta wygrana. Po raz kolejny nie zawodzimy naszych kibiców i umacniamy naszą pozycję na fotelu lidera. Do końca rozgrywek zostały cztery mecze, walczymy dalej!

Nasza drużyne reprezentowali: Michał Matczuk, Kacper Mikołajczyk, Andrzej Sawicki, Kamil Domagała, Kacper Janik, Dominik Dałkowski, Joachim Zdziech, Bartek Jeżewski, Ignacy Richter.