Powołania na mecz 2.04.2016 + informacje dla rodziców!

Lista powołanych zawodników na mecz ligowy 2.04.2016 (sobota). Gramy na boisku przy ul. Westfala. Zbiórka o godzinie 9:20 na hali sportowej - mecz zaczyna się o 10:00.  Koniec o godzinie 11:00. Gramy z drużyną AP Żyrardów.

Na mecz zabieramy dresy treningowe, ochraniacze, legitymacje szkolne!

OBOWIĄZKOWO ZAWODNICY KTÓRZY NIE ODDALI JESZCZE BADAŃ PROSZENI SĄ KONIECZNIE ZABRAĆ JE NA MECZ!!! Bez badań sędzia może nie dopuścić zawodnika do meczu. W razie problemów proszę dzwonić do trenera!

Powołani:

1. Ignacy Richter

2. Michał Matczuk

3. Andrzej Sawicki

4. Kacper Janik

5. Kacper Mikołajczyk

6. Kamil Domagała

7. Bartek Jeżewski

8. Joachim Zdziech

9. Dominik Dałkowski

10. Sebastian Małaszczuk

11. Igor Powierża

12. Kamil Jastrzembski

13. Krzyś Klonowski

Wszyscy powołani zawodnicy mają obowiązek stawić się na mecz. Nie stawienie się na meczu będzie

traktowane jako lekceważące podejście do obowiązków zawodnika, za które zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Do poniedziałku 4.04.2016 ostatecznie są zbierane zamówienia na kurtki ortalionowe do treningów.

Przypominamy o wpłacaniu zaliczek na obóz letni! Zawodnicy, którzy jadą na obóz obowiązkowo do 7 kwietnia proszę uregulować zaliczkę w wysokości 200 zł.

Ważne! Zawodnicy, którzy mają duże zaległości w składkach za treningi mogą zostać niedopuszczeni do treningów. Rodzice proszeni są o uregulowanie zaległości.

Do poniedziałku 4.04.2016 jest czas na uregulowanie płatności.