Podsumowanie turnieju Gwardia Cup

3 maja wzięliśmy udział w turnieju piłkarskim dla rocznika 2006, organizowanym przed Gwardię Warszawa. Pojechaliśmy na dwie drużyny, my i rocznik chlebni 2006. Zostaliśmy równo podzieleni. Połowa chłopców z 2006 była z 2007 i druga połowa 2007 była z 2006. Turniej był bez miejsc. Każdy zawodnik po turnieju dostał pamiątkowy medal. Oczywiście jak na każdym turnieju były nagrody indywidualne, dla najlepszego zawodnika, strzelca, bramkarza, najmłodszego zawodnika oraz po dwóch wyróżniających się zawodników z każdego zespołu. Miło jest nam poinformować, że najlepszym bramkarzem został reprezentant naszego rocznika Michał Matczuk, najlepszym strzelcem turnieju został również zawodnik naszego rocznika, Joachim Zdziech. Wyróżnionymi zawodnikami turnieju również byłi nasi chłopcy, Andrzej Sawicki i Bartek Jeżewski. Najmłodszym zawodnikiem turnieju został Staś Łapka, który również reprezentuje nasze barwy! Przypominamy, że turniej był dla starszego rocznika, w którym jak widać nasi chłopcy świetnie sobie poradzili. W całym turnieju rozegraliśmy w sumie 6 meczy z których 4 wygraliśmy i 2 zremisowaliśmy. Brawa należą się również chłopcom z rocznika 2006 chlebni, którzy również zaprezentowali się z bardzo dobrej piłkarskiej i koleżeńskiej strony.

Nasz rocznik na turnieju reprezentowali: Michał Matczuk, Ignacy Richter, Dominik Dałkowski, Franek Rutkowski, Staś Łapka, Bartek Jeżewski, Joachim Zdziech, Damian Przygoda, Sebastian Małaszczuk, Maurycy Hut, Andrzej Sawicki.

Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku, na którym dostępnych jest kilka zdjęć z turnieju.