Pewne trzy punkty!

Po bardzo dobrej, ułożonej grze pewnie wygrywamy z Błonianką Błonie 14:1! Mecz rozpoczął się o godzinie 10 na orliku w Błoniu. Już po pięciu minutach od pierwszego gwizdka sędziego obejmujemy prowadzenie. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Joachim Zdziech. Późniejsze kwarty nie przyniosły żadnych rozczarowań. Narzuciliśmy swój styl gry, dzięki któremu zespół z błonia z minuty na minutę tracił bramki. Mimo 20 stopniowego upału nasi zawodnicy nie zatrzymywali się nawetna chwile żeby złapać oddech, tym samym stwarzając sobie cały czas sytuacje bramkowe. Tym zwycięstwem zapewniamy sobie pewną pozycje na miejscu lidera rozgrywek. Gratulacje dla całego zespołu za sportowa postawę podczas dzisiejszego meczu.

Nasz zespół reprezentowali: Michał Matczuk (BR), Andrzej Sawicki, Kamil Domagała, Krzys Klonowski, Joachim Zdziech (C), Bartek Jeżewski, Igor Powierża, Damian Przygoda, Wiktor Buchcic, Kacper Mikołajczyk, Dominik Dałkowski.

Za tydzień w sobotę 23 kwietnia o godzinie 10 w Grodzisku na orliku przy ul. Westfala podejmować będziemy zespół GKS Świt Warszawa. Zapraszamy!