Obóz Hiszpania - lista rzeczy

OBÓZ HISZPANIA 2017’ 15.02 - 26.02.2017r.

miejsce : Lloret de Mar

zbiórka : 15.02.2017’ (środa) godz. 3:15 (rano) na Chlebni

numer telefonu do trenerów: trener Bartek - 606202273; trener Janusz - 665714570 ( Dzieci będą dzwonić o wyznaczonych godzinach, które będą podane na stronie jak dojadą na miejsce.)

1. KARTA EKUZ —> http://www.nfz-warszawa.pl/dla-pacjenta/zalatw-sprawe-krok-po-kroku/jak-wyrobic-karte-ekuz/  KARTA JEST OBOWIĄZKOWA NA WYJAZD.

wniosek do uzupełnienia: http://www.nfz-warszawa.pl/gfx/nfz-warszawa/userfiles/_public/dla_pacjenta/ekuz/wniosek_ekuz_pobyt_-_12.2016.pdf - w miejsce nr telefonu i adresu e-mail wpisujemy dane rodzica.

Karta EKUZ jest wydawana (od ręki) tego samego dnia, trzeba uzbroić się w cierpliwość bo mogą być kolejki. Adres : ul.Chałubińskiego 8 Warszawa (Pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00), na wszelki wypadek proponuje zabrać legitymację dziecka.

2) LISTA RZECZY DO ZABRANIA:

• paszport lub dowód osobisty
  • leki (kto potrzebuje)
  • Bioaron C
  • przybory toaletowe
  • piżama
  • strój na basen (ręcznik, czepek, kąpielówki)
  • bielizna (majtki, skarpetki)
  • bielizna termiczna
  • buty (korki, halówki, adidasy, klapki)
  • koszulki klubowe
  • dres klubowy
  • krótkie spodenki
  • getry
  • ochraniacze
  • ortalion
  • kurtka
  • czapka, rękawiczki
  • czapka z daszkiem
  • piłka
  • do autokaru zabieramy poduszkę, koc lub śpiwór i grube skarpety
  • na drogę ubieramy: wygodne dresy, czerwona koszulka klubowa
  • prowiant na śniadanie, obiad, kolacje i śniadanie, woda. Zakaz słodyczy z czekoladą, paluszków, chipsów, kruchych ciastek, gum do żucia i żelków ( tych w małych torebkach również) Zakaz napojów gazowanych i sztucznych.
  • Telefony, tablety, psp zabieramy na własną odpowiedzialność. Będą do dyspozycji chłopców w wyznaczonych porach podanych po przyjeździe.