Informacje o treningach WAŻNE

Poniedziałkowe treningi będą przesunięte na godzinę 18:40 i kończyć się będą o 19:55.

Reszta dni zostaje bez zmian. Jest również wprowadzona zmiana drugiego trenera. Zamiast trenera Marcina do naszego rocznika dołączy trener Bartek Gołebiewski, który jest trenerem rocznika 2006 w naszej Akademii. Nowego drugiego trenera witamy w naszym zespole i oczywiście życzymy udanej pracy z naszymi zawodnikami.

NASTĘPNY TRENING PO ŚWIĘTACH WIELKANOCNYCH JEST 30 MARCA NA ORLIKU W ADAMOWIŹNIE.

Przypominamy, że do końca marca zbierane są zamówienia na kurtki treningowe dla zawodników.

( http://chlebnia2007.pl/news/article/treningowe-kurtki-ortalionowe-adidas )

Jeśli zawodnik nie będzie miał zamówionej kurtki, zobowiązany jest do posiadania innej, ale obowiązkowo czarnej lub granatowej kurtki!

Na treningi na dworze KAŻDY zawodnik zobowiązany jest do posiadania klubowego sprzętu treningowego. Obowiązkowo zawodnik ma mieć klubową czapkę podczas treningu, oraz ciepłe rękawiczki! Przy niestosowaniu się do powyższych informacji trener prowadzący ma prawo nie wpuścić zawodnika na zajęcia.