Podium dla Chlebni w sobotnim turnieju!

13 czerwca pojechaliśmy na turniej do Adamowizny, organizowany przez klub sportowy UKS Sporting - Adamka Cup 2015. Na turniej zgłosiło się osiem drużyn, my wystawiliśmy dwa składy, Chlebnia ,,I" oraz Chlebnia ,,II". Mecze były rozgrywane w systemie każdy z każdym, po 10 minut każdy mecz, więc w sumie mieliśmy do rozegrania siedem spotkań. Mecz pierwszy, otwarcie turnieju, zespół prowadzony przez trenera Michała gra mecz rozpoczynający cały turniej z gospodarzem całej imprezy, drużyną Sportingu Grodzisk. Jako pierwsi tracimy bramkę, przez błąd w obronie. Mimo to nasi chłopcy się nie poddają, do końca spotkania zostało 6 minut i nasi chłopcy strzelają dwie bramki tym samym wygrywając spotkanie 2:1. W drugiej kolejce nasza drużyna spotyka na swojej drodze do zwycięstwa zespół Lechii Tomaszów ,,I" ,którą bez problemu pokonuje 3:0. Kolejny mecz bardzo ważny dla naszych chłopców - derby. Gramy z zespołem Milanu Milanówek, który w tym spotkaniu nie miał nic do powiedzenia ponosząc wysoką porażkę 5:0. Kolejka IV to ,,bratobójczy" pojedynek - Chlebnia ,,I" oraz ,,Chlebnia ,,II" spotykają się na boisku. W tym pojedynku drużyna Chlebni ,,I" odnosi zwycięstwo 6:1. Następnym meczem w turnieju był mecz z drugą ekipa Lechii Tomaszów. Nie daliśmy im żadnej szansy na odgryzienie się za porażkę ich pierwszej drużyny i pokonujemy zespół Lechii ,,II" pewnie 2:0. Kolejka VI, kolejne derby z dobrze nam znaną drużyną Offensywy Książenice. Chłopcy w głowach mieli wynik finału z poprzedniego turnieju w którym musieliśmy ulec w karnych drużynie z Książenic. Tym razem po dziesięcio minutowym pojedynku wygrywamy z Offensywą 4:2. Nadszedł czas na ostatni mecz drużyny prowadzonej przez trenera Michała, spotkanie z zespołem Sportingu Adamowizna. Chłopcy mimo gry od samego rana w trzydziesto stopniowym upale nie ulegli w ostatnim meczu i wysoką wygraną kończą turniej z wynikiem 4:0!. Jako jedyna ekipa w turnieju drużyna Chlebni ,,I" zdobyła komplet siedmiu zwysięstw, tym samym pewnie wygrywa sobotni turniej! Drużyna Chlebnii ,,II" prowadzonej pod okiem trenera Wiktora nie miała takiego szczęścia. W turnieju odniosła 4 porażki oraz trzy remisy. Mimo tego w każdym meczu chłopcy z ,,drugiej drużyny" nie poddawali się i grali do końca, nie dając swoim przeciwnikom łatwych wygranych. Chłopcy oprócz sportowej rywalizacji, mieli możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach i zabawach zorganizowanych przez organizatora turnieju. Jedną z atrakcji była, jedna ze szkolnych sal zamieniona w planetarium. Oprócz tego były trampoliny dla dzieci, dmuchany zamek dla najmłodszych, oraz wielka dmuchana zjeżdżalnia. Bardzo dziękujemy organizatorowi UKS Sporting na zaproszenie nas na tak świetnie zorganizowany turniej dla naszych małych piłkarzy.
Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za wzorową postawę na boisku, sportowego ducha walki, oraz wielką radość z gry w piłkę.

LKS CHLEBNIA ,,I" - Zwycięscy turnieju Adamka Cup 2015